Governors

Our Governing Body

Sarah Jackson 1-Jul-21 30-Jun-25 Foundation Bishop Appointed
Laura Minto 1-Jul-21 30-Jun-25 Foundation Bishop Appointed
Joanne Norman 1-Jul-21 30-Jun-25 Foundation Bishop Appointed
Father Dennis Tindall 1-Jul-21 30-Jun-25 Foundation Bishop Appointed
VACANCY Foundation Bishop Appointed
VACANCY Foundation Bishop Appointed
Ruth Veitch As long as in post Headteacher
Christina Mortimer 17.07.2019 16.07.2022 Parent Governor
Madeleine Fulton 11.06.2019 10.06.2023 Staff Governor
Dr Gamage Wijeseri 24-Jun-21 23-Jun-25 Community Governor
Translate »
Skip to content